alaTest Sites
Over alaTest
Populaire Categorieen
Connect met alaTest
alaTest Nederland © 2025 ICSS AB. All rights reserved. Privacy & Voorwaarden
alaTest heeft 270 reviews verzameld en geanalyseerd voor V-Moda Crossfade Wireless. De gemiddelde beoordeling voor dit product is 4.5/5, vergeleken met een gemiddelde beoordeling van 4.0/5 voor andere Koptelefoons. Reviewers waarderen het gebruiksgemak zeer.
geluidskwaliteit, gebruiksvriendelijkheid, afwerking, prijs
We hebben de consumenten- en expertbeoordelingen, de leeftijd van het product en andere factoren geanalyseerd. Vergeleken met andere Koptelefoons krijgt de V-Moda Crossfade Wireless een alaScore™ van 88/100 = Zeer goed.
Consumenten review (coolblue.nl)
Minder saai design dan sommige andere hoofdtelefoons.
compact design voor een over-ear ; stevige kwaliteit
geluid met bluetooth opmerkelijk minder "vol" dan met kabel
Consumenten review (coolblue.nl)
Voor mij zit de koptelefoon comfortabel en hij gaat redelijk lang mee op een accu met normaal volume(8-12uur)
Draadloos ; Mogelijkheid om via kabel te werken ; Verbind gemakkelijk met android
Voor sommige kan de koptelefoon wat klein zijn
Consumenten review (coolblue.nl)
Top geluid met mooie differentie in hoog en laag
Mooi dynamisch geluid ; Makkelijk in te stellen via Bluetooth ; Draadloos bellen via ingebouwde microfoon
Consumenten review (coolblue.nl)
Goede bouwkwaliteit. Zit comfortabel,maar bij lange luistersessies (6 uur of meer) neem ik ze toch even af. Optie om bekabeld te luisteren is aanwezig. De meegeleverde hardcase is een pluspunt wanneer je aan het reizen bent.
geluidskwaliteit ; goede draagcomfort ; bekabeld luisteren mogelijk ; hardcase
dagelijks opladen
Consumenten review (coolblue.nl)
Zeer goed! Enkel zijn de cushions wat klein voor me dus heb ik ook de XL aangeschaft.
Consumenten review (coolblue.nl)
Geweldig product Ik ken geen leukere op muziek op teluisteren Aleen wel jammer dat ze zo onconfortable zijn
Gaat niet snel kapot ; Geweldig geluid voor moderne luisteraars ; Je kan er mee in het openbaar lopen
Na anderhalf uur wil je hem afdoen van de iritatie ; Het is 1van de meest confortabable koptelefoon met de xl oorkussens die je voor 20 of hoger euro kunt kopen
Please select your alaTest site to get local reviews and prices:
We have local websites in the following countries: