alaTest Sites
Over alaTest
Populaire Categorieen
Connect met alaTest
alaTest Nederland © 2025 ICSS AB. All rights reserved. Privacy & Voorwaarden
alaTest heeft 290 reviews verzameld en geanalyseerd voor Sony Cyber-shot DSC-P9. De gemiddelde beoordeling voor dit product is 4.4/5, vergeleken met een gemiddelde beoordeling van 4.3/5 voor andere Digitale Compact Cameras. Gebruikers waarderen het gebruiksgemak zeer maar hebben twijfels over de sluiter. De prestaties is ook indrukwekkend.
draagbaarheid, beeldkwaliteit, gebruiksvriendelijkheid, afmetingen, prestaties
sluiter
We hebben de consumenten- en expertbeoordelingen, de leeftijd van het product en andere factoren geanalyseerd. Vergeleken met andere Digitale Compact Cameras krijgt de Sony Cyber-shot DSC-P9 een alaScore™ van 83/100 = Zeer goed.
Zie alle Sony Digitale CamerasExpert review door : PC Labs (zdnet.be)
De DSC-P9 volgt de DSC-P5 op, en is net als de Pentax Optio 430 een erg compacte 4-megapixel camera met een 3x optische zoomlens. Hij gebruikt een MemoryStick als opslagmedium, en kan ook mpeg-video opnemen zolang er plaats is op de kaart.
Consumenten review (productervaring.nl)
Handige camera niet te moeilijke opties kan vol automatisch gezet worden dat je zelf niks hoeft te regelen
Na een tijd vervagen de letters en cijfers op het toestel
Please select your alaTest site to get local reviews and prices:
We have local websites in the following countries: